Zavolejte nám pro konzultaci zdarma

+420 604 208 450

Renovace dřevěných podlah

  • Rychlá a jednoduchá obnova interiéru
  • Možnost barevných úpravy uspokojí i náročné architekty
  • Výměna lišt za sokl změní celkový design

Největší výhodou dřevěných podlah je, že pro obnovu interiéru není potřeba měnit krytinu a s tím mnohokrát nutně spojenou opravu podkladů. Jedná se o povrchovou úpravu, která může zahrnovat i změnu designu v barvě a ukončením obvodových lišt. Finální povrchovou úpravu si lze vybrat lakovou či dnes nejvíce preferovanou a to tvrdým voskovým olejem.

od 529 Kč/m2
(včetně 15% DPH)

Ukázky vybraných akcí provedené naší firmou

Průběh k renovaci podlahy

01/
Kontrola a konzultace

Po dohodnutém termínu podlahu osobně kontroluji vizuálně a pevnostně. Upozorním na výskyt případných anomálií a navrhnu jejich případné možné řešení. Společně si ujasníme možnosti povrchových úprav a typ ukončovací lišty. Navrhneme si možné termíny k provedení renovace s časovým harmonogramem.

02/
Příjezd na práci

V den na kterém jsme se dohodli, si nastěhujeme potřebné stroje a na práci pracujeme nepřetržitě denně až do dokončení povrchových úprav. Jedná se o případnou vysprávku vadných částí a dále broušení, tmelení, lištování a povrchovou úpravu.

03/
Předání díla

Při předání díla poskytnu návod na údržbu, případně i údržbové prostředky, které jsou kompaktní k nátěrovým hmotám použitých ve vašem případě.